Telemedicína

Telemedicínské programy

Telemedicína

Naše přístroje a ucelená řešení jsou koncipována tak, aby bylo možné realizovat preventivní programy nejen v odborných ambulancích, nýbrž i ve vzdálených regionech. Úspěšně provozujeme Telemedicínské programy nejen v ČR, ale i například v Brazílii, v regionu s vysokým výskytem cukrovky a rizik spojených s diabetickou nohou. Jsme rádi, že se daří zachránit desítky pacientů před jinak neošetřenými riziky. V případě Vašeho zájmu o naše telemedicínské programy Vám rádi poskytneme bližší informace.

 

Kontaktní formulář

Vaše jméno

Váš e-mail

Vaše zpráva

 

 • Lékaři
  Lékaři

  Cílem našeho řešení je podpořit vytváření ucelených programů zaměřených na včasnou detekci a prevenci významných rizikových faktorů kardiovaskulárního systému.

  více
 • Wellnes a fitness
  Wellnes a fitness

  Naše nabídka pro oblast wellness zahrnuje vyšetření kvality prokrvení na periferii a vyhodnocení stavu a rizik s cílem optimálního zaměření dalších terapeutických a wellness úkonů.

  více
 • Telemedicína
  Telemedicína

  Naše přístroje a ucelená řešení jsou koncipována tak, aby bylo možné realizovat preventivní programy nejen v odborných ambulancích, nýbrž i ve vzdálených regionech.

  více
 • Kontakt

  Advanced Medical Solutions, s.r.o.

  Vídeňská 101/119
  619 00 Brno
  tel.: +420 547 137 612
  email: bohrn@amsolutions.cz

  mapa