top of page

Popis

Přístroj PNEUVEN KOSMETIK je zkonstruovaný pro kosmetickou vakuovou masáž tzv. baňkování a diamantovou mikrodermabrazi. Své uplatnění nalezne v kosmetických a masážních salonech při péči o pokožku těla a obličeje.

 

Programy a používání

Přístroj je plně automatický s dotykovým ovládaním, který řízeným způsobem vytváří podtlak v širokém rozmezí hodnot 0 až -25 kPa. Dva samouzavíratelné vývody umožňují práci s jedním nebo dvěma paralelně zapojenými aplikátory.

Ve spojení s vybraným typem aplikátorů, poskytuje přístroj tři samostatné funkce vakuoterapie - intensivní vakuovou masáž, pulzní vakuovou masáž a diamantovou mikrodermabrazi.

Intensivní vakuová masáž - přístroj pracuje v režimu trvalého podtlaku s možností regulace velikosti podtlaku a doby cyklu. Je možné použít jeden nebo paralelně dva skleněné aplikátory (baňky). Intensita vakuoterapie, velikost, tvar a provedení skleněných aplikátorů jsou volitelné podle způsobu masáže a části těla, na které se masáž provádí.

Tato tzv. radiální endodermní terapie významně zlepšuje propustnost kapilár s příznivým účinkem na průtok kyslíku, enzymů a přírodních látek. Regeneruje a zpevňuje pleť, proto se aplikace intensivní vakuové masáže zaměřuje zejména na oblast obličeje, krku a dekoltu.

Pulzní vakuová masáž – působení vakua je řízeně přerušováno ve volitelném rozmezí jednotek až stovek pulsů za minutu. Regulovat lze nejen počet impulsů, ale i jejich intenzitu. Je možné opět použít jeden nebo paralelně dva skleněné aplikátory. Velikost, tvar a provedení skleněných aplikátorů jsou volitelné podle způsobu masáže a části těla, na které se masáž provádí.

Pomocí pulzní vakuoterapie je možné docílit zpevnění pokožky, zlepšovat oběh krevního i lymfatického systému,  zvýšit odvod odpadních látek z metabolismu a omezit tak jejich hromadění. Právě slabý průtok krve a lymfy doprovázený zvýšenou tvorbou a hromaděním odpadních produktů z metabolismu je jednou z hlavních příčin zduření podkožní tkáně doprovázeného tvorbou prohlubenin a hrbolků, které dávají pomerančový odraz kůže známý pod pojmem celulitida. 

Kromě péče o kůži má použití vybraných sad aplikátorů, tzv. baňkování, příznivý vliv na uvolnění svalů, prokrvení kloubů a stimulaci vnitřních orgánů. Je to stará, osvědčená metoda s příznivým vlivem na celkovou regeneraci organismu.  Osvědčené je zejména spojení baňkování s klasickou masáží.

Diamantová mikrodermabraze - přístroj pracuje v režimu trvalého podtlaku s možností regulace velikosti podtlaku a doby cyklu. Pomocí specielních diamantových hlavic je možné odstraňovat různé nepravidelnosti na kůži, jako akné, zvětšené póry, povrchové nefunkční vrstvy kůže apod., tím napomáhat růstu nových buněk a regenerovat pokožku.

Ideální pro dosažení mladistvého vzhledu pokožky je pak spojení intensivní vakuové masáže s mikrodermabrazí.

 

Hlavní přednosti

SNADNÉ POUŽITÍ

Jednoduché dotykové ovládání. Velký světelný displej. Možnost použití paralelně dvou aplikátorů.

2 v 1 

Baňkování i diamantova mikrodermabraze v jednom přístroji.

ÚSPORA ČASU

Přednastavení základních programů. Uložení oblíbených terapií a jejich rychlé spuštění.

 

Technické parametry

SÍŤOVÉ NAPĚTÍ                                230 V / 50 Hz

PŘÍKON                                             75 VA

SACÍ VÝKON                         0,6 l/smax. 15 l/min

PODTLAK VZDUCHU                       max. -25 kPa

ZDROJ PODTLAKU   vibrační membránový kompresorek

HMOTNOST                                                  4,0 kg

ROZMĚRY                 321,0 x 321,5 x 140,3 mm

bottom of page