top of page

Popis

Přístroj PNEUVEN RELAX 8.7 pro lymfatickou masáž je určen pro nezdravotní - wellness oblast.  Své uplatnění nalezne zejména při výskytu a prevenci celulitidy, pro regeneraci a detoxikaci organismu, napomáhá zlepšení metabolizmu a fyzické kondice.  

 

Programy a používání

Přístroj je osazen univerzálním konektorem jenž slouží pro snadné a spolehlivé připojení dodávaného sortimentu tří a sedmi komorových návleků na ruce, nohy, břicho nebo hýždě.

Programové vybavení umožňuje pomocí dotykového ovládání nebo čipové karty provozovat přístroj v programovém režimu základním, kdy zvolená rychlost tlakové vlny je konstantní a výsledný zvolený tlak ve všech komorách návleku je stejný a v režimu GRADIENT, kdy zvolená rychlost tlakové vlny je konstantní a zvolený tlak klesá v komorách návleku od periferie k centru.

Na čipovou kartu lze naprogramovat ve zvoleném režimu kterýkoli z padesáti osmi standardních masážních a rozmasírovacích programů pro masáž končetin a  jejich částí, boků a hýždí nebo jejich účelné kombinace s pevně stanoveným tlakem masáže v rozmezí 0-12 kPa.

Přístroj lze ovládat manuálně pomocí dotykových tlačítek, nebo přiložením čipové karty na označené místo na přístroji. Samotná masáž programovaná manuálně nebo čipovou kartou je ucelený proces po jehož dokončení se přístroj sám uvede do stand by režimu a návlek se samovolně vyprázdní. Doba plnění a vyprazdňování jednotlivých komor návleku se automaticky přizpůsobuje použitému typu návleku. Průběh masáže je možno kontrolovat na displeji.

 

Hlavní přednosti

Hlavní předností přístroje je schopnost provozu ve dvou programových režimech, základním a gradientu, možnost využití čipové  karty a funkce Oblíbené terapie pro rychlé spuštění často používané terapie. Proto je tento typ primárně určen pro masáže v domácím prostředí s doporučením lékaře. 

 

Technické parametry

 

SÍŤOVÉ NAPĚTÍ

230 V /50Hz

 

POČET  PROGRAMŮ

58 základních programů

PŘÍKON

50 VA

 

PŘEPÍNÁNÍ  KOMOR

automatické

ČERPACÍ VÝKON

30  l/min

 

HMOTNOST

5,0 kg

TLAK VZDUCHU

0 - 12 kPa

 

ROZMĚRY 

321 x 321,5 x140,3 mm

PROGRAMOVÝ REŽIM

základní + gradient

 

ODSÁVÁNÍ 

NE

 

Upozornění

Přístroje PNEUVEN RELAX 8.7 nejsou vhodné pro každodenní použití v profesionálních wellness a beauty salonech a v režimu živnostenského podnikání.

bottom of page